Про нас

Про нас

AgroSemka: насіння овочів та квітів повинні бути високої якості

Важко передати словами радість від перших паростків, які з'являються на клумбі або грядці. Як важко передати і розчарування, коли насіння квітів або овочів виявилося «мертвими» і очікувані паростки так і не з'явилися. Нам теж доводилося не раз переживати всі ті почуття. Тому ми пропонуємо тільки перевірені насіння овочів та інших культур з гарантованою схожістю, незалежно від того, що це -буряк, айстри або сидерати і кормові культури.

Вибір насіння овочів, квітів та інших рослин

Ми постійно відстежуємо попит на насіння квітів, овочів, технічних і сідератівніх культур, щоб мати можливість якомога повніше його задовольнити. Ми хочемо, щоб людина, зайшовши на наш сайт, обов'язково знайшов те, що йому потрібно. Попит постійно змінюється, наприклад, останнім часом помітно більшою популярністю користуються сидерати і кормові культури, частіше купують і газонні трави.

Також ми намагаємося не пропустити жодної новинки на ринку, щоб одними з перших запропонувати їх. Порівняно недавно з'явилися на ринку і швидко стали популярними голландська цибулю севок і часник.

Якісний садовий інвентар

Підбираючи садовий інвентар, ми не залишаємо без уваги навіть такі «дрібниці», як торф'яні горщики або касети для розсади. Також запропоновано в широкому виборі агроволокно щільністю від 17 до 30 г / м2, Шпалерна сітка та ін.

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Алена
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
AgroSemka
Тип компанії
інше
Товари та послуги, що надаються
Наша компания реализует семена овощей и цветов, а также сидераты и кормовые культури, семена газонних трав. У нас вы можете приобрести средства защиты растений, а также минеральные и органические удобрения
Бренди
НК Еліт, Професійне насіння, Syngenta, Adiant, Аптека садівника та ін.
Адреса
08001, Україна, Київська обл., Макаров, ул. Гагарина на мапі
Графік роботи
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Сб 10:00 - 15:00 без перерв;
Нд вихідний
Телефони
Telegram
Організаційно-правова форма і капітал
Рік заснування
2006
Організаційно-правова форма
субъект предпринимательской деятельности
Реквізити
Юридична назва
Петриш Альона Валентиніва
Код ЄДРПОУ /ІПН
3059916907