Інсектицид Проклейм 4г від всіх лускокрилих шкідників
Інсектицид Проклейм 4г від всіх лускокрилих шкідників

33 ₴
Оптові ціни
30 ₴ від 5 шт.
Мін. сума замовлення 300 ₴
В наявності
Доставка
Детальніше про доставку
Оплата
Характеристики
Код товару
11178
Виробник
Syngenta
Країна виробництва
Швейцарія
Тип
неорганічні
Вид
інсектицид (для знищення комах, слимаків)
Дія на організм
кишкова (вплив при прийомі їжі)
Культура
капуста білокочанна, огірки, плодові дерева, посівні томати
Спосіб застосування
обприскування
Форма випуску
водорозчинні гранули
Упаковка
пакет
Термін застосування
в період вегетації
Характер дії пестициду
виборчого
Вредный объект
моли, белянки, листовертки, яблонная плодожорка
Опис
Проклейм 5 SG, в. р. - новий інсектицид для захисту яблунь, овочевих культур та винограду від усіх лускокрилих шкідників. Препарат швидко проникає в тканини рослин (протягом 2 годин), але не має системної дії. Там він міститься у вигляді мікрорезервуарів у великій кількості. Завдяки швидкому проникненню в рослини ефективність дії препарату не залежить від високих температур та опадів. Захисний період – до 2 тижнів. Дія препарату починається з фази яйця – пряма овіцидна дія (при попаданні на яйцекладку проникає через оболонку яйця та личинки гине). Надалі загибель личинок шкідників викликає їхнє харчування на оброблених рослинах (харчування припиняється через 1-4 години, повна загибель настає протягом 1-4 діб).
Культура | Норма витрати препарату, мл/10 л води | Норма витрати робочої рідини, л/сотку, дерево | шкідливі об'єкти |
Яблуня | 4 | 8-10 (2-4 л/дерево) | Яблунева плодожерка та інші листовійки, минаючи молі |
ТОМАТИ ВІДКРИТОГО І ЗАКРИТОГО * Грунти | 4 | 5 | Бавовняна совка, карадина |
КАПУСТА | 4 | 8 (1,5 сотки) | Капустяна моль, капустяна совка, капустяний та ріпаковий білянки |
Виноград * | 4 | 8 (1,5-2 л/кущ) | Гронева листовійка |
* Дозволено для використання в промисловому секторі.
Оптимальний термін обробки: масове відкладання яєць – відродження личинок.
Діюча речовина препарату Проклейм природного походження, тому препарат відноситься до групи малотоксичних для споживачів та корисної ентомофауни, а ще має короткий період очікування - всього 5-7 днів. На поверхні рослин препарат швидко розкладається під дією сонячного світла (протягом 5-6 годин), тому обробки краще проводити у вечірні години.
Спектр дії: совки, молі, листовійки, п'яниці, білянки та інші.
Побічна дія: трипси, мідяниці, мінери, кліщі.
Застереження щодо застосування: не використовувати у бакових сумішах з фунгіцидами на основі фосетил-алюмінію, рідкими добривами та препаратами, що мають лужну реакцію.
Максимальна кількість обробок: 2
Термін очікування після обробки: томати – 5 днів яблуня, капуста, виноградники – 14 днів.
Подібні товари
Дивіться також
Покупцям
Умови повернення та обміну