Озима цибуля севок Стурон (Sturon) 8/21 1кг / TOP

Озима цибуля севок Стурон (Sturon) 8/21 1кг / TOP від компанії AgroSemka - фото 1
170 ₴/кг
Мін. сума замовлення 300 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Код товару
101199
Країна виробництва
Нідерланди
Тип посадкового матеріалу
насіння посадочне
Культура
цибуля
Вид
дворічні
Висота рослин
середньорослі
Ступінь дозрівання
середньостиглий
Тип вирощування
польові
Додаткові властивості
висока врожайність, хороша лежкість
Посухостійкість
так
Холодостійкість
так
Кількість
500 шт
Особливості
вагові овочі
Колір плоду
жовтий
Репродукція
еліта
Вага
1000 г
ГМО
ні
Терміни посіву
жовтень

Опис

Цибуля сівок Sturon (Стурон) Голландія - 8/21
Сорт - середньопідній, овальний, жовтий
Вага - 1 кг

Цибуля-сіянка Sturon відноситься до середньопізніх сортів і готова до збирання
через 100-115 днів.
Форма – довгаста, еліпсоподібна, маса головки 150-200 г.
Смак – півгострий.
Один із найкращих круглих сортів цибулі.

Зберігання до 9 місяців.

Цибуля-сіянка вирощена і розфасована в мішки по 10 кг у Голландії.

--------------------------------------------------------------------

Передпосадкові хитрощі

Після покупки цибулю-сіянку треба перебрати, всі травмовані цибулини викинути, просушити і залишати при кімнатній температурі в паперовому пакеті. Якщо режим нижче +17°С, це може спровокувати утворення стрілок (при ранньовесняній посадці). Але дрібна цибуля-сівачка, діаметр якої менше 1 см не стрілює, навіть якщо температурний регламент не дотриманий.

Щоб отримати щедрий урожай, не пошкоджений різними захворюваннями, рекомендується перед весняним висаджуванням, протягом 24 годин, цибулю-сівок прогріти. Наприклад, розстеливши тонким шаром на сонці або розмістивши в полотняних мішечках на теплій батареї.

Якщо ви купили посівний матеріал українських чи польських виробників, то не слід забувати, що посадка у прохолодний весняний ґрунт може викликати стрілкування, тому потрібно дочекатися, коли земля нагріється до +12°С.

Бажано, за пару годин до розсадження продезінфікувати сівалку в одному з підручних засобів. Можна замочити у розчині мідного чи залізного купоросу чи темно-рожевому концентраті марганцівки чи підсоленій воді.

Якщо ви придбали цибулю-сівок виробництва «BROER BV» (Голландія) та «Triumfus Onion Products» (Голландія), то можете не дотримуватися останніх двох рекомендацій.

Садимо цибулю-сівок правильно

Садять сівач у борозни, донцем з корінцями вниз, а верхівкою, звідки зростатиме зелене пір'я, вгору. У рядку між цибулинками залишають не менше 10 см, відстань у міжряддях не менше 20 см, вглиб на 3-5 см, над цибульками товщина ґрунтосуміші 2-3 см. Дно канавки необхідно розпушити, т.к. щільний ґрунт гальмує зростання коренів. Така простора посадка цибулі-сівки дозволить йому активно розвиватися, і ви гарантовано зберете врожай.

Найкращою вважається осіння висадка цибулі – за три тижні до стійких нічних заморозків. Важливо щоб сівач укорінився, але не проріс. Висаджують озиму цибулю-сівок на глибину 6-10 см, щоб запобігти підмерзанню. Насадження можна прикрити невеликим пластом торф'яної мульчі або рослинними рештками, а в зимовий час, по можливості, накидайте на них більше снігу. До речі, з цибулі-сівки, посадженої під зиму, виходять соковитіші товарні плоди, які раніше дозрівають і краще зберігаються.

Вирощування цибулі
Світло-зелені сходи, що з'явилися, на цибулинних грядках не зайво удобрити розведеним коров'яком, золою або мінеральним добривом. Молода незміцніла зелень любить помірний полив та своєчасні прополювання. У середині літа або на початку осені дозрілу ріпку викопують, кілька днів сушать під навісом, що провітрюється, щоб усохла шийка і засохли верхні луски. І тільки потім обрізають або відривають висохле бадилля.

Культивування цибулі оптимально на супіщаних та суглинистих родючих землях,
на кислих та важких він росте не дуже добре.
Кращими попередниками є картопля, кабачки, огірки, помідори, капуста. 

Подібні товари