Тютюновий пил 500г

Тютюновий пил 500г від компанії AgroSemka - фото 1
100 ₴
Оптові ціни
90 ₴ від 5 шт.
Мін. сума замовлення 300 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Код товару
100695
Виробник
ОВІ
Країна виробництва
Україна
Тип
органічні
Вид
інсектоакарициди (знищення комах і кліщів)
Дія на організм
кишкова (вплив при прийомі їжі), контактна (вплив при зіткненні), системна (вплив через судинну систему)
Культура
овочі, квіти
Спосіб застосування
обпилювання (застосування порошків, дустування)
Шкідливий об'єкт
блішки, попелиці, інше
Форма випуску
порошок
Упаковка
пакет
Термін застосування
в період вегетації
Характер дії пестициду
виборчого
Вредный объект
трипсы

Опис

Тютюновий пил  0,5 кг - біологічний засіб для боротьби з шкідниками. Використовують проти попелиці, мідяниці, жука-пильщика, трипса, листових блішок, вогнівок, молі, слимаків, цибулевої мухи, господарська моль і ін. Застосовують у розчині для обприскування і в сухому вигляді, змішуючи з попелом або вапном. При необхідності обробку повторюють.
 

Тютюнова пил: застосування в якості екологічного добрива

Для чого потрібна тютюнова пил в саду і на городі?

Її можна використовувати в якості добрива завдяки тому що вона містить азот (2-5 %) , калій (1-3 %) і фосфор (1-2 %). Але її рідко використовують у чистому вигляді, як правило тютюнова пил йде в якості добавки до мінеральних добрив. Її вносять разом з весняними - азотними добривами перед перекопуванням грунту навесні або осінніми — фосфорними і калійними добривами - восени. Удобрювати тютюновим пилом можна будь-плодові, декоративні та овочеві культури.

Під посадку декоративних і плодово-ягідних дерев і чагарників вносять 1-2 склянки тютюнової пилу на кожну посадкову ямку.

Перед посівом газону в грунт вносять приблизно 30-40 г тютюнової пилу на 1 м2.

Як основне добриво тютюнову пил використовують у дозі до 100 г/м2 раз рік.

Тютюнову пил використовують в якості підгодівлі і для кімнатних квітів. Пів чайної ложки тютюнової пилу заважають з 10 літрами готового ґрунту. І цю суміш використовують для весняного пересаджування кімнатних рослин.

Тютюнова пил від шкідників

У складі тютюнової пилу присутні до 1% нікотину, який ефективний як засіб боротьби з шкідниками: медяницями, попелиць, мурахами, листовійкою та іншими шкідниками.

Для боротьби з шкідниками тютюнову пил використовують у вигляді настоїв, відварів і в чистому вигляді.

Обпилювання рослин і ґрунту тютюновим пилом у чистому вигляді і в суміші з попелом або вапном

Рослини опилівают сухий тютюновим пилом або змішавши її з гашеним вапном або золою навпіл. Норма витрати при обпилюванні – чверть склянки тютюнової пилу або суміші на 1 м2. Максимальна кратність обробок - 2.

Відвар і настій з тютюнової пилу

Для приготування відвару півсклянки тютюнової пилу залийте літром води і кип'ятіть приблизно півгодини. Воду в процесі випарювання доливайте до початкового рівня. Отриманий відвар залиште в темному місці на добу. Після процідіть, додайте 2 літра води. Додайте невеликий дрібно натертий шматочок мила, (10-15 г), щоб відвар краще прилипав до листя, можна додати ложечку дитячого рідкого мила. Цим відваром обприскати рослини. Процедуру проводять 2-3 рази з періодичністю 7-10 днів. Обприскують плодові не менше ніж за 15 днів до збору врожаю.

За своїм властивості настій тютюнової пилу нічим не відрізняється від відвару. Але на його приготування потрібно 2-3 дні. Для приготування настою візьміть півсклянки тютюнової пилу і висипте в літр гарячої води. Наполягайте розчин протягом доби. Не забувайте періодично помішувати. Готовий настій процідіть і додайте ще 1-2 літри води і шматочок мила. Настій використовувати відразу після приготування.

Ще один варіант настою з тютюнової пилу: склянка деревної золи і склянку тютюнової пилу залейте1 л гарячої води і настоюйте добу. Отриманий настій процідіть і вилийте у відро, додайте води до повного об'єму. Додайте 2 столові ложки рідкого мила. Ретельно розмішайте і обприскати сад.

Також для посилення ефекту у відвар і настій можна додати не тільки золу, але і вапно, в рівній пропорції з тютюновим пилом.

Обкурювання саду тютюновим димом

Цей метод підходить для боротьби з шкідниками плодових дерев. Обкурювання проводять у період після їх цвітіння: в момент цвітіння обкурювати не бажано, так як це може відлякати бджіл. Хоча сам процес обкурювання не завдасть їм будь-якої шкоди.

Для цього в старому відрі або мангалі запаліть дрібні дрова, кору, тріску або стружку і коли вогнище трохи розгориться, зверху насипте тютюнову пил. Обкурювання проводите від півгодини до двох. В процесі обкурювання використовуйте марлеву пов'язку на обличчя.

У закритих парниках обкурювання застосовують проти попелиць, трипсів та білокрилки з розрахунку 5-10 г на 1 м3. Під час процесу з парника потрібно вийти. Саму процедуру обкурювання проводите не менше ніж за 2-3 доби до початку сівби.

Застосування тютюнової пилу від шкідників садових, городніх і кімнатних рослин

Тютюнову пил застосовують проти таких шкідників, як попелиці, мурахи, мідяниця, трипси, капустяна міль, цибульна моль, зимова пяденица, кільчастий шовкопряд, молоді гусениці листовійки, павутинний кліщ, хрестоцвіті блішки, білокрилка, слимаки та ін

хрестоцвіті блішки: рослини опилівают тютюновим пилом, краще в суміші з вапном, золою і фосфоритовой борошном. Витрата суміші — 20 г/м2;

мідяниці: обприскують у період відокремлення бутонів або обкурювання проводять вже відцвілого саду ввечері в безвітряну погоду;

плодожерка: обприскують настоєм: 150 г тютюнової пилу заливають гарячою водою, настоюють добу, проціджують у відро і доливають чистою водою до повного об'єму. Готовий розчин використати одразу;

попелиця: обробку виконують за допомогою відвару або настою тютюнової пилу. Повторну обробку проводять через 7-10 днів;

павутинний кліщ: кімнатні рослини обробляють відваром тютюнової пилу відразу при виявленні вогнищ зараження. Через тиждень проводять повторну обробку. При необхідності її можна повторити ще раз через 10-14 днів;

капустяна муха: присипають грунт навколо рослин в радіусі 4-5 см тютюновим пилом, змішаним навпіл з гашеним вапном або золою. На 1 м2 витрачається приблизно 20 г суміші.

слимаки: опилівают грунт тютюновим пилом у суміші з вапном 1:1 з розрахунку 25-30 г суміші на 1 м2. Обпилювання проводять ввечері, коли слимаки переміщуються на рослини. Як правило потрібно двократна обробка. Так як після першої обробки шкідники можуть скинути препарат разом зі слизом і залишитися живими. Після другої обробки слимаки гинуть.

мурахи: метод боротьби той же, що і з капустяної мухою.

Супутні товари